מה אתם מחפשים סוג החיפוש? איזור ישוב טווח מחירים
בחר מה אתם מחפשיםselect
סוג החיפוש?select
בחר איזורselect
בחר עירselect
טווח מחיריםselect
מה אתם מחפשים?
הכלselect
איזור
הכלselect
מחיר מקסימלי
הכלselect
:
...Loading...

חתונה בגיל השלישי

הגיל ממש לא משנה

בחשיבה ראשונית חתונות שומרות לגיל המוקדם בחיינו וההעדפה של זוגיות פרק ב'  בדרך כלל אינה מכילה בתוכה חתונה. צעירים יקרים המבוגרים  לא לוקחים ממכם את המושג האהבה וחתונה הוא היה שלהם מלכתחילה. העיסוק בשאלה אם ישנה אהבה בגיל מאוחר אז התשובה החד משמעית היא כן.
הצורך הבסיס של כל אדם גם הבודד ביותר הינו אהבה הרי לא סתם נאמר "לא טוב היות האדם לבדו".

חתונה בשנים המאוחרות של החיים מביאה אתה התרגשות כפולה של אנשים שמתעקשים ובצדק להמשך ולהיות מאושרים בחייהם ודווקא חתונות כאלה הם יותר קלילות ופחות מחייבות מבחינת מנהגים כאלה ואחרים.
החתונה עצמה תהיה קצת אחרת ויותר נגישה הרי שמרבית האורחים יהיו חברים של בני הזוג שגם הם בגיל השלישי , את הכניסה לחופה יכולים ללוות הנכדים , המוזיקה כמובן תשלב בין הקהל הצעיר יותר לקהל המבוגר יותר ונכון, גם האכול צריך להיות מותאם .

שמלת הכלה- אל תחשבו שבגלל גיל הכלה סגנון השמלה יהיה חסר עניין כאן הטעות ואנחנו פה לתקן אותה , נכון הכלה המבוגרת לא תלבש שמלה בגזרת קולר או מחוך וגם שמלה נפוחה אינה באה בחשבון אבל יש כל כך הרבה סוגי בד שיכולים להעשיר את השמלה כך שיפה היא בטוח תצא. רצוי ללבוש מתחת לשמלה בגדים תחתונים אשר יחטבו מעט את הגוף ושכל איבר יעמוד במקומו. השמלה תהיה כמובן עם כתפיות, רצוי טיפה יותר ארוכות מהרגיל ואפילו קצת נפוחות על מנת "להסוות" אותם  או לחילופין ג'קט תחרה יפה. וגם הצבע כאן אינו חייב להיות לבן ההפך שמלה בגוון ניוד או כאמל יכולה להיות מושלמת . ומאידך יהיה אפילו יותר מדליק אם הכלה לא תלבש שמלה אלא חליפה לבנה ...


איפור הכלה-  איפור אישה מבוגרת זו אומנות לכל דבר ויחד עם זאת אתגר, הנקודות החשובות עליהן צריך לתת את הדגש הם:
1. קמטים – שעם השנים הם רק גדלים
2. כתמי פיגמנטציה
3. אובדן מסגרת הפנים (שפתיים, גבות, ריסים, קו הלסת וכו')-
4. סוג העור- עם השנים עור הפנים וגם הגוף מפתח רגישות לעור הבא במגע עם חומרים מסוימים.
למלאכה: יש להכיר במציאות וכמה שכבות מייקאפ אינן יסתירו את תוצאות השנים, על כן נתחיל ראשית עם קרמים שיש להם אפקט מתיחה זמנית, במידה ויש פיגמנטציה השימוש במייקאפ וקונסילר יעשו את העבודה אבל רק לצורך העלמת הבדלי הצבע ולא העלמת הקמטים. את המייקאפ שנבחר יהיה על בסיס סיליקון כזה שמתקבע על הפנים ואינו דורש פידור על ידי אבקה (מדגיש את הקמטים) לאחר מכן יש לחדש את קווי הפנים זאת יעשה על ידי הצללות "רטובות" על מנת לא להשתמש באבקה (זוכרים.. הקמטים), את הגבות נחדש באמצעות עיפרון עדין וטפיחות קלות, כידוע עם הגיל העיניים קטנות ועל כן לא מומלץ לתחום אותם אלא לתת להם טאץ' זוהר כלשהוא כך גם לגבי השפתיים אודם יכנס לנו בין הפסים ועל כן גם פה טפיחות קלות יעשו את העבודה בנוסף לתיחום השפתיים.