מה אתם מחפשים סוג החיפוש? איזור ישוב טווח מחירים
בחר מה אתם מחפשיםselect
סוג החיפוש?select
בחר איזורselect
בחר עירselect
טווח מחיריםselect
מה אתם מחפשים?
הכלselect
איזור
הכלselect
מחיר מקסימלי
הכלselect
:
...Loading...

לקנות או לשכור שמלה?

לקנות או לשכור שמלה?

לקנות או לשכור שמלת ערב,

זו שאלה שמעסיקה את בנות המין הנשי דיי הרבה, יש אירוע קרוב ואינך יודעת להחליט אם לקנות שמלה ולהשקיע סכום לא קטן או להשכיר שמלה לפעמים במחיר יותר גבוה ובנוסף גם להחזיר אותה לחנות.
לרוב קניית שמלה עולה בין 25%- 50% יותר משמלה מושכרת והיא נשארת אצלך בארון. נקודה נוספת שעולה היא שאת השמלה שנקנתה אפשר להעביר לבנות המשפחה שייהנו גם הן, השמלה תעורר בנו זיכרונות יפים בכל פעם שנביט בה ובשלב מסוים אף אפשר למכור אותה בלוחות יד שנייה.
מאידך, עולה מחשבה נוספת באם השמלה תועבר הלאה לבנות המשפחה האם את באמת רוצה שעוד מישהי תיראה כמוך או אם הן ירצו להיראות כך?

קניית שמלת כלה מקנה לך ייחודיות שכן היא מעולם לא נלבשה אך מצד שני זוהי השקעה כספית שיכולה ללכת למקום אחר חשוב יותר כמו ירח הדבש שלכם.
מבחינת מכירת השמלה בתקופה מאוחרת יותר גם כאן צריך לדעת כי הסכום שיצוע או יתקבל על מכירת השמלה לא יהיה אותו סכום כפי שנקנתה על כן ההפסד ואפילו אם הוא קטן עדיין יהיה.

שמלת ערב שקונים לרוב תצטרך תיקונים על מנת להתאים אותה לגוף, גוף האישה משתנה מאחת לאחת על כן גם אם השכרת שמלה או קנית אותה לרוב היא תחייב תיקונים והתאמה לגוף, יחד עם זאת עדיף לבדוק ברשתות או אפילו באתרי אינטרנט מקוונים שמלות ערב הנמכרות במחירים שפויים ואפילו בקניית השמלה אפשר לחשוב על השינויים שניתן לעשות בה על מנת להתאימה לאירוע אחר, לדוגמא שמלת ערב ארוכה שקנית לחתונה של אחותך ניתן לקצר לשמלה שמראיה פחות מחייב וללבו אותה שנית לאירוע של חברים.
בהשכרת שמלב ערב רצוי לבדוק בחנויות המתמחות בזה ופחות להגיע לחנויות אופנה רגילות, כמו כלה רצוי להגיע לחנות או למעצבת עם הנעליים אותן תלבשי באירוע או עם עקב דומה לפחות על מנת לראות התאמה בין אורך השמלה לנעל, הארכת שמלה תדרוש הוספת בד או תפירה מחדש ועדיף לוותר על זה.

איך בוחרים את השמלה המתאימה לך?
כדאי שלפני זה תעשי הכנה קטנה בצורת חיפוש שמלות ערב בכללי, לאחר מכן חשבי ל הגזרה שאת רוצה, שמלה ארוכה או קצרה, פתוחה בחזה או בגב, נוצצת, מבריקה וכו'. לאחר מכן בדקי בחנויות המיודעות לכך ואפילו חפשי חנות נמצאת בה מעצבת . חשוב גם להבין לאיזה אירוע השמלה מיועדת, חתונה של אח או חברה טובה, בר מצווה של האח וכו'. במקרים כאלה השמלה צריכה להיות מרשימה ובעלת נוכחות שהרי את לא עוד אחת מהאורחות את חלק מבעלי השמחה. יחד עם זאת שימי לב שהשמלה היא לא טו מאץ' .
חלון ההזדמנויות של לבישת שמלת ערב הוא קטן אלא אם כן את אושיה מפרסמת המחויבת לכבד את המעמד על השטיח האדום.. לכן שסופסוף יש אירוע המתאים ללבישת שמלה מהודרת נצלי אותו, בחרי שמלה שתהלום אותך ותכבד מספיק את האירוע אליו את מגיעה, הרשי לעצמך להתפנק גם בעיצוב שיער ואיפור מקצועי והתוצאה תהיה פשוט מושלמת.