מה אתם מחפשים סוג החיפוש? איזור ישוב טווח מחירים
בחר מה אתם מחפשיםselect
סוג החיפוש?select
בחר איזורselect
בחר עירselect
טווח מחיריםselect
מה אתם מחפשים?
הכלselect
איזור
הכלselect
מחיר מקסימלי
הכלselect
:
...Loading...

מיתוסים על שמלות כלה - lakala

מיתוסים על שמלות כלה
 

המילה כלה תמיד מעוררת בנו תחושה כל שהיא, ייתכן תחושת של זיכרון טוב לאלה שכבר התחתנו, תחושה של ציפייה לאלה שרוצות להתחתן ותחושה של התרגשות לאותן כלות שבדרכן לחופה. כך או כך המילה תמיד תעלה בנו חיוך. כשאומרים שמלת כלה הנשים בדרך כלל ידמיינו באיזו שמלה הם יתחתנו או התחתנו. שמלת כלה זה בערך הנושא המרכזי של כל חתונה כל כלה רוצה להיות הכי "וואו" הכי מיוחדת ורצוי גם ייחודית.

לכל אותן כלות שנמצאות כעת בהכנות לקראת החתונה הנה כמה דברים שבטוח תרצו לדעת.

 1. לחתן אסור לראות את השמלה לפני החתונה- בחתרי במיתוס הה ראשון כיוון שיש ספקולציות שונות לגביו. יש נשים שמאוד מאמינות שאם החתן ייראה את השמלה לפני המפגש שלהם ביום החתונה זה יכול להביא מזל רע. ומאידך  יש בעלים שכול כך מחוברים לאישה שלהם ואת הכול הם עושים ביחד גם את בחירת שמלת הכלה .
  לא ניתן להביע כאן דעה יחיד אבל כן ניתן להגיד כי במה שאת מאמינה כך יהיה.

 2. החיפושים אחרי שמלה כלה ארוכים וממושכים- לא נכון בהכרח! ישנן נשים שעוד מבטן אמם יודעות כיצד תיראה השמלה או לפחות קווים מנחים שלה ובדרך כלל נשים אלו יחפשו מאוד מאוד ספציפי מבלי להתברבר בקטלוגים, אינטרנט וכו' . לעומת זאת ישנן נשים שאין להם מושג אם הן רוצות שמלה נפוחה, נשפכת, ויקטוריאנית או קצרה לצורך זה הן צריכות לאסוף את עצמן ולבדוק מה הן לא רוצות כלומר ללכת ראשית על השלילה ולאט לאט להגיע לאיזשהו כיוון שעל פיו הם יחפשו.

 3. עיצוב שמלה על פני קנייה- לא כך תושג הייחודיות שלך, חברה טובה שהחליטה לעצב שמלה ולתפור אותה נוכחה לדעת שלא קל הדבר הרי שמלה יכולה להיראות נהדרת בתור סקיצה אך לא ודאי כי לאחר תפירתה  התוצאות יהיו זהות. החשיבה הרווחת כי השמלות הנמצאות בסלוני כלות אבד עליהן הכלח היא לא נכונה , סלוני הכלות מרעננים את הקולקציה שלהם בהתאם לאופנה בארץ ובחו"ל ובנוסף למריתם קיימת מעצבת שמלות כלה.

 4. בחירת שמלה רק לאחר הגעה למשקל רצוי- חשוב לזכור כי שמלה תמיד ניתן לתקן את כן צריכה לדעת על איזה סגנון שמלה את הולכת ויתרה מכך עלייך למדוד אותה, זכרי כי במהלך ההכנות לחתונה הלחץ גובר ואתו גם איבוד התיאבון (בדרך כלל) ולכן בתוך תהליך שמלת הכלה יש דבר שנקרא מדידות אחרונות הוא לא סתם שורבב לתהליך אלא בידיעה שבעקבות לחץ נתוני הגוף משתנים .

 5. סגירה על השמלה הראשונה שראית- הי אנחנו נשים אנחנו מכירות את עצמנו יותר מכול אחד אחר. ראית שמלה שהתאהבת בה במבט ראשון את יודעת בתוך תוכך שכמה שלא תחפשי, תנסי, תמדדי את תחזרי אליה. ברגע שאנו רואות משהו שמצא חן בעינינו אנחנו בכל זאת נמשיך לחפש ולו רק בשביל לדעת שהבחירה הראשונה היא הכי טובה לנו על מנת להשקיט את מצפונך את יכולה לראות עוד שמלות רק בשביל הכיף.


 6. If it's meant to be is meant to be המיתוס הזה מתחבר לנו לסעיף הקודם לאחר שבחרת את השמלה שלך אבל בכל זאת המשכת לחפש עוד תרשי לי להגיד לך משהו את לא כלה יחידה בארץ אם לא סגרת זה לא שלך.

 7. אם הכלה אינה בוכה למראה השמלה עליה כנראה זה לא מתאים- שטויות!!!! כל אדם באשר הוא מביע רגשות בצורה שונה ולגבי כלות העניין תקף יותר. עם תחושות התקווה לצד הלחץ לצד הציפייה והכול התערבב גם האישה הכי רגישה לא תבכה למראה שלה ככלה.

 8. קניית שמלה דרך האינטרנט תהיה בעלות נמוכה יותר- אין ספק שאחד היתרונות של קנייה מקוונת הוא עלות נמוכה יותר אך יש ספק מאוד גדול לגבי נראות השמלה גם אם את בעלת גוף מושלם וכל שמלה תראה עלייך מדהים אין כמו מראה עיניים ויפה שעה אחת קודם .

 9. דד ליין – גם החלטתם להתחתן בעוד שנה תנסי שלא להיכנס לשאננות יתרה לחיפוש אחר השמלה, החשיבה של הגוף יכול להשתנות המון בשנה היא אומנם נכונה אבל ראשית את צריכה להחליט על איזה סגנון את מעדיפה ללכת.

 10. המיתוס האחרון שלא ארחיב עליו יותר מידי – חייב שמלה לבנה? ממש לא. רק לידיעה אם את לא בתולה או שאלה נישואים שניים או שלישיים (אני יעצור כאן), את לא חייבת ללבוש לבן . בחרי את הצבע בגווני הלבן , שנהב, קרם שהכי מתאים לך .

 

 


 • אולמות אירועים המקום
 • פורטל חתונה מיי וודינג
 • שמלות כלה לכלה
 • צלמים מגה שוט
 • שף לכולם פורטל שפים
 • תקליטנים סאונד מיקס
 • יפתי הכל לאישה
וילות נופש