מה אתם מחפשים סוג החיפוש? איזור ישוב טווח מחירים
בחר מה אתם מחפשיםselect
סוג החיפוש?select
בחר איזורselect
בחר עירselect
טווח מחיריםselect
מה אתם מחפשים?
הכלselect
איזור
הכלselect
מחיר מקסימלי
הכלselect
:
...Loading...

שמלות כלה לדתיות

שמלות כלה למגזר הדתי

חתונות של דתיים הם לרוב צנועות יותר ושמחות הרבה יותר אומנם הן נערכות בהפרדה בין הגברים לנשים אך השמחה גדולה.                                                                                        

"ראויה השמחה כאשר יש מציאות שלמה. ואין לך מציאות יותר שלמה מנישואי חתן כלה" (המהר"ל)

שמלות כלה לדתיות זה לא כמו שנשמע, אומנם בעבר השמלות לדתיות היו באותו סגנון וגזרה ללא התלבטות, צנועות וחסודות .

כמו כל הנשים גם הדתיות מתכננות את יום חתונתם עוד מילדות תוך הקפדה על כל פרט ובעיקר בשמלה שהרי לרוב ההכרות עם הבעל המיועד הינה 3-6 פגישות קודם לכן, אירוסים וחתונה ועל כן ביום חתונתה רוצה הכלה להראות כהוד ופאר ויחד עם זאת צנועה .

שמלות כלה לדתיות זה לא כמו שנשמע, אומנם בעבר השמלות לדתיות היו באותו סגנון וגזרה ללא התלבטות, צנועות וחסודות . על מנת למצוא שמלה כלה צנועה היה צורך להגיע למקומות בהם אחוז אוכלוסיית הדתיים היה גבוה כמו בני ברק וירושלים או לחילופין לתפור שמלה .
כיום כאשר למעלה מ 35% מהאוכלוסייה הם דתיים עלה הביקוש לשמלות כלה צנועות ולא רק בקרב האוכלוסייה הדתית . ענף עיצוב שמלות הכלה הבין את הצורך והתחיל לעצב/ לתפור שמלות כלה צנועות ולכן נקבעו מספר קודים מוסכמים בענייני לבוש ואפנה למגזר הדתי.

לכלה הדתייה קיימות מספר אפשרויות :
1.    כלות רבות לוקחות את שמלות הכלה הכי טרנדיות ופשוט מוסיפות חלק עליון מתחרה צפופה מאוד על מנת לכות את כל חלק המחשוף .
2.    אופציה נוספת היא בגד גוף בסיס שזהו בגד גוף צמוד ובדרך כלל בצבע גוף, ניוד או לבן הנלבש מתחת לשמלה החשוב אך מסתיר כל איבר חשוף ובכך מצניע את השמלה .
3.    כפי שהוזכר בתחילת הכתבה לאחר שמעצבי שמלות הכלה זיהו את הצורך החלו גם לייצר שמלות כלה צנועות המכסות את כל גופן של הכלות אך יחד עם זאת מאוד טרנדיות .
4.    אופציה נוספת ואחרונה הינה לקחת שמלה לבנה וצנועה ולהוסיף לה חגורה, אבזמים ואבנים כמובן שלא כולם ביחד אלא בעיצוב מסוים וכך יצרת לך שמלת כלה, צנועה, שיקית וללא ספק מיוחדת .


כמו כן גם שמלות כלה לדתיות מאופיינות בסגנונות שונים בהן תוכלי למצוא:
השמלה הכפרית- הסגנון הבולט ביותר בבחירתם של הכלות הדתיות, מעוצב בפשטות עם הרבה שילובי בד שנשפך , בדרך כלל רקום בעבודת יד.
ויקטרויאנית- אשר גם כאן השמלה מאופיינת בהמון בד אך תוך הדגשה של תווי הגוף.
קלאסית- השמלה המוכרת לכולנו נפוחה או לא תמיד בטרנד .

נקודה נוספת וחשובה גם היא לציון עיצוב שיער לכלה הדתייה בדרך כלל גם הוא יהיה צנוע, לא תמצאו מגדים ותוספות אלא שיער אסוף והדוק עם סיכה מאסיבית או לחילופין שיער פזור שמסודר באופן מוקפד .
חשוב לזכור שגם בקרב האוכלוסייה הדתית מבחינת החשבה ישנם הבדלים גדולים בין שמלה צנועה אחת למשנה , ייתכן שהשמלה תהייה דיי צנועה לכלה אחת ולכלה אחרת לא מספיק צנועה לכן שמלה כלה צנועות לרוב יהיו בעלות המון תיקונים על מנת להתאים באמת את השמלה לכל כלה.

לסיכום ניתן להבין כי אנו חברה מתפתחת אשר מבינה ומקבלת את צורכיהם של כל האוכלוסיות וגם היום ניתן למצוא סלוני כלות ייעודיים למגזר הדתי ובלי הצורך לנסוע למרחקים על מנת להשיג את השמלה שחלמת עליה עוד מילדותך .
"שְׂאִי סָבִיב עֵינַיִךְ וּרְאִי, כֻּלָּם נִקְבְּצוּ בָאוּ לָךְ; חַי אָנִי נְאֻם אֲדֹנָי, כִּי כֻלָּם כָּעֲדִי תִלְבָּשִׁי וּתְקַשְּׁרִים כַּכַּלָּה" (ישעיה מט 18).

  • אולמות אירועים המקום
  • פורטל חתונה מיי וודינג
  • שמלות כלה לכלה
  • צלמים מגה שוט
  • שף לכולם פורטל שפים
  • תקליטנים סאונד מיקס
  • יפתי הכל לאישה
וילות נופש