מה אתם מחפשים סוג החיפוש? איזור ישוב טווח מחירים
בחר מה אתם מחפשיםselect
סוג החיפוש?select
בחר איזורselect
בחר עירselect
טווח מחיריםselect
מה אתם מחפשים?
הכלselect
איזור
הכלselect
מחיר מקסימלי
הכלselect
:
...Loading...

שמלות כלה 2014

שמלות כלה 2014

בכל שנה יוצאים המעצבים הגדולים לשבוע שכולו אופנה בו בין היתר מוצגים גם העיצובים של שמלות הכלה לשנת 2014 , הקולקציה של המעצבים מוצגת לראווה בסלוני הכלות הנבחרים וכמו כן בסטודיו של המעצבים.

שמלת הכלה היא גולת הכותרת של החתונה לפני שטועמים את המנה המוגשת באולם ורוקדים לצלילי המוזיקה המתנגנת קודם כל מה שבאמת מעניין אותנו זה איך הכלה הייתה .

בכל שנה נוספת לקולקציה אלמנט חדש המכתיר זוהי קולקציית חדשה , אז נכון שלרוב הטרנדים מתחלפים וטרנדים מהעבר חוזרים אלינו פתאום, אז מי אנחנו שלא נלך על פי הם.

הכלות שנפגוש השנה ילכו על כמה טרנדים כאשר הראשון הוא שמלת הכלה הקלאסית, בשנים קודמות שמלת הקצפת אפיינה מאוד את הכלה הקלאסית שכן כמה שיותר נפוח ככה יותר תראי כלה, נכון שלצילומים זה נורא יפה אך ההתנהלות באירוע היא הרבה יותר מסובכת נושא המכניס אותנו לשלב נוסף שמלות הכלה- כלות רבות מעדיפות להחליף את שמלת הכלה של הצילומים והחופה לשמלה הרבה יותר קלילה ואף פשוטה יש לומר כאילו הכלה נטמעת כאחת מהאורחות. (מה לא עושים בשביל הנוחות) . לכן שמלת כלה קצפתית עדיין באה בחשבון כל עוד אתן מחליפות אחר כך למשהו יותר קז'ואל ועדיין יכולות להיראות ככלה מן המניין.

טרנד הווינטג' שחבר אלינו בשנים האחרונות מסרב לעזוב אף עולה מדרגה, צבע השמלה קבל גוון קצת יותר כהה הנוטה לצבע האופוויט שילובי זהב המחליפים את אבני הסוור ובסקי המיתולוגיים וההינומה מתקצרת לה הרבה יותר מפעם.

בקולקציות 2014 ניתן למצוא שמלות כלה מבד הנשפך על הגוף ועם המון עור חשוף אבל מאחורה כלומר שמלה עם גב חשוף זה הלהיט הבא, וכמובן גם כאן לא מחייב שהעור יהיה חשוף במלואו שרשרת אבנים מחוברת בקצוות צדדי השמלה יכולה לטשטש היטב את העור החשוף ועדיין לגרום לסבתך גאווה.

גם בתחום שמלות הכלה ישנם אירועים המשפעים כמעט באופן ישיר על העיצובים של הקולקציה הקרבה זאת ראינו באופן מובהק שטרנד קייט מידלטון הנסיכה מקיימברידג' כאשר שמלתה הייתה במונחים חסידיים מאוד צנועה, שמלת כלה עם עיטורי תחרה על הבד עצמו מה שיצר משחק אור וצל, מפתח חזה צר מאוד שגם אותו כיסה חלק עליון תחרתי שהמשיך לידיים. נראה כאילו כלות רבות ביניהם גם כלות מפורסמות (ע"ע מאיה בוסקילה) אשר אימצו את עיצוב השמלה.

עוד נוכל לראות שמלות כלה בעלות קו מותן גבוה מאוד המדגיש את נתוני הגוף של האישה, נכו שזה נראה מאוד נשי ויפה אך חשוב שנשים שיש להם טליה נמוכה לא יפלו למלכודת הזו, בכלל הקו המאפיין את שמלות הכלה לשנת 2014 הוא הרבה מאוד בד אוורירי שנשפך על הגוף פחות מחוכי קולר והרבה יותר כתפיות דקות.

גם בכניסת הכלה לחופה חל שינוי לא קטן, בזמני שנייה לפני הכניסה לחופה היו הכלות מתעטפות עם בד סאטן לבן המסתיר חלקים שלא צריכים להיות חשופים במעמד החופה , היום ניתן לראות כי נתפרות עליוניות המיועדות בדיוק למעמד הזה, מרבית מהעליוניות תפורות מבד תחרה צפוף גם מסתיר וגם טרנדי.

ואם בשמלות רכות עסקינן הרי שגם התסרוקות נעשות בהתאם "המראה המרושל" נקרא לזה כך הוא בגלל שכלות רבות מעדיפות על התסרוקת המוקפדת למשעי ומעדיפות צמה מרושלת או איסוף השיער כלפי מעלה לכדי כדור אחד שטוח.

כלות יקרות תמיד תזכרו לא תמיד הטרנד על פיו כולן הולכות מתאים גם לכם לכל אחת יש את המבנה שלה, האופי שלה וכמובן את הייחוד שלה.

  • אולמות אירועים המקום
  • פורטל חתונה מיי וודינג
  • שמלות כלה לכלה
  • צלמים מגה שוט
  • שף לכולם פורטל שפים
  • תקליטנים סאונד מיקס
  • יפתי הכל לאישה
וילות נופש