מה אתם מחפשים סוג החיפוש? איזור ישוב טווח מחירים
בחר מה אתם מחפשיםselect
סוג החיפוש?select
בחר איזורselect
בחר עירselect
טווח מחיריםselect
מה אתם מחפשים?
הכלselect
איזור
הכלselect
מחיר מקסימלי
הכלselect
:
...Loading...

Trash the dress

Trash the dress


במהלך השנים עולה רף הציפיות של חתנים וכלות מהצלמים ובכל שנה מציבים מדד חדש שמאוד קשה לעבור אותו, חשוב לציין כי עולם צילום האירועים עבר מהפכות עם השנים ממצלמת וידאו של אחד השכנים אנחנו נמצאים היום בשיא הקדמה וגם עכשיו כל הזמן מנסים לעלות כלפי מעלה.
הטרנד החדש בעולם החתונות , נכון שברגע הראשון ששומעים את המשפט טראש דה דרס זה ישירות מעלה בנו קונוטציות של איך הורסים את שמלת הכלה? אם הורסים אותה בצילומים אז עם מה היא תהיה בחתונה? זעזוע לא קטן.
כידוע כלה וחתן ביום חתונתם הם בשיא השלמות לבושים החתן בחליפה מתוקתקת והכלה בשמלת כלה לבנה ומושקעת, עיצוב השיער מוקפד והאיפור מקצועי, בסשן צילומים של טראש דה דרס הכול, אבל הכול הפוך השמלה תהפוך לצבועה בצבע טרי, או שמן מנועים ואפילו תצלול למעמקי הים, השיער כבר לא יהיה כבתחילת הצילומים ועל האיפור כבר אין מה לדבר.

יש כאלה שאומרים כי התופעה לא החלה רק עכשיו אלא בשנת 1988 כאשר מג קאמינגס רצה אל תוך האוקיינוס בשמלה הכלה שלה לאחר שחתונתה נקטעה על ידי כמה תככנים.
כלה משקיעה לפחות 50% מזמן ההכנות לחתונה במציאת השמלה המושלמת לחתונה זמן בחיפוש, זמן במדידות וכמובן משקיעה לא מעט כסף ובסופו של דבר הכלה פשוט "הורסת" אותה בצבע, מים ושאר אטרקציות מעניינות רק בשביל אלבום תמונות מושקע.
בואו נעשה קצת סדר שמלת כלה המיועדת לצילומי טראש דה דרס היא ממש לא השמלה איתה היא תיכנס לחופה וזו אפילו לא שמלה מושכרת (סביר להניח שהיא תיהרס בצילומים) שמלת הכלה נקנית במקומות המיועדים לכך ומחירה הוא הרבה פחות מהשכרה או קניית שמלת כלה המיועדת ללבישה ביום החתונה, בנוסף לכך צילומי טראש דה דרס ממש לא מתקיימים ביום החתונה אלא הרבה לפני.